טיפים של אלינה ללידה ולא פחות מלידה טובה.

עודכן ב: 20 מאי 2020

שלום לך.

כמה פעמים שמעת ? שחשוב להתכונן לקראת הלידה הן מבחינה נפשית והן מבחינה פיזית.

בים המידע שיש היום, מה חשוב יותר ומה פחות?

אני מציע לך לקרוא את 5 הטיפים שהכנתי בשבילך שחשוב לדעת בעיקר אם את כבר קרובה ללידה שלך .


1. תנועה, כמה כבר דיברו על זה ואני אמשיך, היא קריטית להתקדמות הלידה.היא אחראית על הקלת כאבי הצירים וגם עוזרת לעובר להתברג באגן ולהיכנס נכון לתעלת הלידה.אני ממליצה לך לתרגל סיבובי אגן עוד בחודשי ההריון , ולזכור בזמן הציר במהלך הלידה לנוע . במידה ואת עם אפידורל הקפידי להחליף תנוחות מדי פעם (אם אין לך כלל תחושה ברגליים בקשי עזרה מהמיילדת או המלווה שלך).


2. נשימה – אספקת חמצן תקינה במהלך הלידה תפחית את תחושת הכאב ותשמור על מדדים תקינים.

נשמי כל הזמן, נשימות עמוקות ואיטיות, גם בזמן ציר, גם ברגעים קשים. זה יכול להיות מאתגר, ולכן אני ממליצה לתרגל נשימות עמוקות כבר בהריון.

3. מי הוא המלווה שלך – מי יעזור לך לשמור על רוגע ושלווה. הקיפי את עצמך רק באנשים שאת יודעת שיהיו נעימים, מכילים ותומכים. מומלץ ביותר לשבת ולתאם ציפיות לפני מועד הלידה.


4. חליטת עלי פטל. עלי הפטל מלאים באנטי-אוקסידנטים ונמצא שהם מחזקים את טונוס הרחם ומשפרים את אפקטיביות הצירים ואף מסייעים במניעת דימום יתר, טחורים וזיהומים. התחילי בכוס אחת ביום לקראת החודש התשיעי, ועלי בהדרגה עד 3 כוסות ביום. ניתן גם לצרוך בתמצית או בכדורים אם את מעדיפה.

5. רוצה להניק ? אני ממליצה בחום על הכנה להנקה עוד לפני הלידה. ההנקה הראשונה מתרחשת כבר בחדר הלידה, וכדאי שיהיה לך מושג מה לעשות ואיך לנהל את זה נכון. ואל תישכחי שההתחלות קשות , אל תיתביישי לבקש עזרה וסיוע.

לידה קלה ושמחה!

מוזמנת תמיד ליצור קשר איתי. בכל שאלה .

אלינה, הדולה שלך .0533374200
13 צפיות0 תגובות